Strona główna > Agencja > Kariera
Aktualnie szukamy pracowników
STRATEGICZNO-KREATYWNA AGENCJA BTL

Account Manager
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie rozbudowanych projektów BTL & DIGIAL dla aktualnych Klientów firmy;
  • uczestnictwo w procesie tworzenia strategii komunikacji marek;
  • nadzór nad kreacją i egzekucją kampanii;
  • budowanie relacji z Klientami i zwiększanie ich wartości;
  • przygotowywanie prezentacji ofertowych i koncepcyjnych.

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w branży reklamowej na stanowiskach o podobnym profilu;
  • udokumentowana współpraca ze znaczącymi markami;
  • solidna wiedza z zakresu strategii i mechanizmów akcji marketingowych;
  • umiejętność zarządzania złożonymi projektami;
  • wysokie umiejętności prezentacyjne;
  • łatwość w nawiązywaniu i budowaniu trwałych relacji z Klientami;
  • prawo jazdy kat. B.

Twoje dodatkowe atuty

  • doświadczenie w pracy z Klientami z branży FMCG;
  • praktyczna znajomość branży BTL & DIGITAL;
  • bardzo dobra znajomość Excel (tabele przestawne, formuły logiczne, wyszukiwania i odwołania).

Oferujemy

  • pracę w jednej z najlepszych agencji BTLowych w kraju dla najbardziej renomowanych marek na rynku;
  • dużą samodzielność działania;
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności (m.in. system wewnętrznych szkoleń);
  • pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

 Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@h2ocreative.pl w tytule maila wpisując „ACCOUNT-MANAGER”.

Graphic Designer z umiejętnościami DTP

Osoba zajmująca to stanowisko będzie odpowiedzialna za

  • Udział w tworzeniu kampanii reklamowych dla wybranych klientów;
  • Tworzenie Key Visuali zgodnie z opracowaną strategią, konceptem kreatywnym i wytycznymi klienta;
  • Egzekucja graficzna kampanii na materiały POS;
  • Przygotowywanie wizualizacji opakowań i materiałów POS.

Wymagania

  • Atrakcyjne portfolio;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność projektowania materiałów drukowanych;
  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator);
  • Umiejętności DTP.

  • Umiejętność tworzenia identyfikacji wizualnej marek;
  • Doświadczenie w projektowaniu i adaptacji opakowań dla branży FMCG.

Oferujemy

  • pracę w jednej z najlepszych agencji BTLowych w kraju dla najbardziej renomowanych marek na rynku;
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności (min. system wewnętrznych szkoleń);

Wyślij swoje CV i portfolio na adres: rekrutacja@h2ocreative.pl w tytule maila wpisując „GRAPHIC-DESIGNER”.